BİZDEN HABERLER

News From Us

Crew Restaurant Group Başkanı Selçuk Türköz'ün mesajı

Değerli ekip arkadaşlarım,

Grubumuzun ilk markası olan Timboo Cafe'nin 10. Yaşını kutlamanın heyecanı ve gururu içindeyiz.  

26 Mart 2008 tarihinde Timboo Cafe ile başlayan birlikteliğimizin 10. yılında bulunduğumuz sektörde her biri dünya standartlarına sahip olan La Gioia, Carmelo's ve Marlinda gibi değerli markalar da yarattık. Konsepti, hizmeti ve üretim kalitesi ile adından söz ettiren tüm markalarımız ile büyüyerek ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. 

Ekip arkadaşlarımız, misafirlerimiz ve tedarikçilerimizden oluşan yüzbinleri aşan büyük bir aile olduk.

Timboo Cafe ile 10 yıl önce Ankara'da başlayan hikayemizi, her birimizin özverili çalışmaları, detaylara verdiğimiz önem ile geliştirip,  İstanbul'da açtığımız ve açmaya hazırlandığımız yeni şubeler ile de daha güçlü bir şekilde geleceğe taşıyoruz.

Yiyecek İçecek ve Hizmet sektörlerinde özellikle Timboo Cafe markası ile büyüyerek, önemli pazar payı artışları sağladık. 2018 yılından itibaren de başta İstanbul olmak üzere hem Türkiye çapında hem de uluslararası pazarda gerçekleştireceğimiz yeni yatırımlar ile daha güçlü bir dünya markası olacağımıza inanıyorum.

Timboo Cafe markası gülümseyen yüzlerin markasıdır

Gücümüzün temelinde insan kaynaklarımızın olduğu, çalışan memnuniyetinin misafir memnuniyetini sağladığı büyük bir gerçektir.  Mutlu çalışanlarımız ile yüksek enerjili, kaliteli ve güler yüzlü hizmet sağlamayı sürdüreceğiz.

Yöneticisini yetiştiren bir kurum olmayı ve kurum içinden terfi sistemini devam ettireceğiz.

Timboo Cafe markası gülümseyen yüzlerin markasıdır. Hedeflerimize ulaşmak için her zaman bir adım sonrasını düşünen, iyinin de iyisi olmalı inancı ile aklını, kalbini ve emeğini ortaya koyan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Geleceğe sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti verme sorumluluğu ve bilinciyle çalışmalarımıza devam ederken, grubumuz için pek çok önemli başarıya imza attığımız bir yılı geride bıraktık. Timboo Cafe markasını Ankara'da 5. Şubeden sonra İstanbul'a da taşıyarak 6 şubeye ulaştık.  Dünyada ve Türkiye'de yaşanan ekonomik ve siyasi dalgalanmalara rağmen mücadelemizden ve hedeflerimizden vazgeçmeden, yılmadan çalışmalarımızı sürdürdük.

Ankara'da tartışmasız en sevilen marka olan Timboo Cafe'nin lider konumunu pekiştirirken, büyüme yolunda aldığımız kararlar ve stratejik hedeflerimiz doğrultusunda yeni şubeler açmaya hazırlanıyoruz.

Yeni başarı hikayeleri yazacağız

Timboo Cafe'nin büyümesinde ve gösterdiği başarıda en önemli pay ekibimizindir. Bununla birlikte bizlere gösterdikleri güvenden ve sevgiden dolayı misafirlerimize, Timboo ile büyüyen çocuklarımıza, tüm tedarikçilerimize ve yeni başarı hikayeleri yazmamızda desteklerini sürekli hissettiğimiz dostlarımıza en içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Kemal Selçuk Türköz

Crew Resturant Group Yönetim Kurulu Başkanı 

Mart 2018, Ankara 

 

BİZİ TAKİP EDİN

CREW NEWS ile tüm gelişmelerden haberdar olun.

Hemen kayıt ol

iPhone Ve iPad uygulamamızı hemen indirin

Hemen kayıt ol

INSTAGRAM

GALERİ

 • Oyuncak Kampanyası2014

   

 • La Gioia

   

 • CDR"Aromatic Journey"2015La Gioia

   

 • La Gioia Sevgililer Günü 2013

   

 • Master Of Desert

   

Tümünü gör